Cinlerden müslüman olanlar varmıdır?

Peygamber (as), İnsan ve Cinin Peygamberidir.Peygamberimiz Taif dönüşü Kur’an okuyordu, cinler onu dinledi, orada bazı cinler ona inandı. (Bak Cin suresi:1-15)
Peygamber (as), Nahle denilen yerde namaza durmuş ve cin suresini okumuştu.Namazdan sonra yanına 7 tane cin geldi, dinledi ve Müslüman oldu.
Birgün bir grup cin dediler ki:
-Senin Allah’ın Resulü olduğuna kim şahitlik eder?
Yakında bir sakız ağacı vardır, Peygamber o ağaca işaret ederek cinlere:
-Şu ağacı gördün mü, o şahitlik ederse, iman eder misiniz? deyince onlar:
-Evet, dediler.Ağaç sürünerek geldi.Peygamber (as) ona:
-Benim Allah’ın Resulü olduğuma şehadet eder misin? diye sordu.Ağaç:
-Şehadet ederim ki, sen Allah’ın Resulün dedi.
Ankebut: 29-31. Ayetlerinde bildirdiğine göre; cinler birbirine ‘’susun’’ diyerek Kur’an’ ı dinlediler, uyarıcı olarak topluluklarına döndüler.Milletlerine şöyle dediler:
‘’Ey milletimiz! Allah’a çağıran Muhammed’e uygun ve ona inanın da Allah da sizin günahlarınızı bağışlasın ve sizi can yakıcı azaptan korusun.’’


Bu yazıyı 407 kişi okudu.

1 Yorum

  1. Selamunaleykum. Allaha hamdu sena ve Resülüne selatu selamdan sonra faydasız ve boş sözlerden Allaha sığınarak sözlerime başlarım. İslam Dünyasında cin taifesiyle irtibatı olan herkesten Allah katında davacıyım. çünkü hepsi şarlatan menfaatçi şizofren bencil insanlar. Eğer bu şahıslar Alim adil fazıl mücahid kişler olsalar bunlar sadece müslüman cinnileri eğitip bunları israil rus amerikan ingiliz çin bilimum kafir ve münafık asker ajan ve islam düşmanların beynine damarlarına sokarlar ve savaş yaparak hepsini yerle yeksan ederler. Kuranda GEÇMİŞ PEYGAMBERLERİN HAYATINDAN SİZİN İÇİN ÖRNEKLER VARDIR buyrulur. Hazreti Süleyman peygamber A.S cinleri inşaatta savaşta kullanmıştır. B u demektirki biz müslümanlarada cinler vasıtasıyla istrailde infilak yangın havaya uçurma bombalama yapabiliriz. rus uçaklarını kitlyip telavıvı vurabılırız. HİÇ ETRAFINDA BÖYLE ADİL CİNLERLE UĞRAŞAN BİRTANE MÜSLÜMAN GÖREN VARMI HAYIR. İŞTE BEN HEPSİNDEN Allah katında şikayetçiyim davacıyım. ALLAHIM YANLIZ SANA İBADET EDER YANLIZ SENDEN YARDIM DİLERİZ AMİN. 05423387759

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.