Satanizm hakkında ne gençler bir şeyler biliyor ne de yaşlılar bir şeyler biliyor

Satanist, şeytana tapan, Satanizm, şeytana tapınma hareketidir.
Şeytanı memnun etmek için din, ahlak ve kutsal değerler reddedilir. En büyük güç sayılan şeytana kedi, keçi ve insan kurban edilir.
Boynuzlu şeytan, kuru kafa, yıldız, siyah elbise, vahşeti hatıra getiren şekiller sembolleridir.
Şeytan kendine tapanlara şu telkinde bulunur:’’Vur, kır, öldür, vurup, kırıp, öldüremezsen kendini öldür.’’ Öldürmek intihar etmek satanist için görevdir. Bilhassa toplu intiharlar tercih edilir.
Satanist Allah’a kulluğu, kölelik sayar şeytana taparlar. Ona kul olurlar. Gizli ayinler yaparlar, siyah giyenler Karanlığın efendisi şeytana taparlar, kan içerler, kadın erkek beraber olmaktan asla çekinmezler. Terk edilmiş yerlerde uyuşturucu, alkol alırlar. Dine dini değerlere ve din duygusuna saldırırlar. Tecavüz etmekten, kızları öldürüp kanını içmekten çekinmezler.
Genç neden satanist olur?
-Din eğitimi ve dini bilgi yetersizliği,
-Ailenin ilgisizliği, ailede sevgi, şefkat yetersizliği,
-Psikolojik sebepler,
-Uyuşturucu, alkol, seks gibi kötü alışkanlıklar,
-Arkadaş çevresi: serbest hayat arzusu ve müzik, eğlence düşkünlüğü gibi nedenlerle satanist olurlar.
Geçen yıl gazetelerde bir haber vardı. Katolik kilisesinin lideri papa 16.Benedikt, gençler arasında artış gösteren satanizme karşı savaş açmış, özel eğitimli rahiplerle şeytana karşı seferberlik başlatmıştır.
Papazlar şeytan çıkarma ayinleri için eğitilmiş, birde gençlerin problemlerinin çözümü için şeytandan yardım istendiği belirtilmiştir. (31-12-2007- Yenişafak)
Çare bu değil. Satanizmin vatanı batı değil mi? Yanlış metotlarla satanizm dünyaya yayılmadı mı? Dinsizlikle yaşatılmadı mı ?


Bu yazıyı 532 kişi okudu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.